';

Team

Image
Karol Piotrzkowski
Dyrektor Operacyjny
mail: karol.piotrzkowski@k7pv.pl

Cześć!

Nazywam się Karol. Podobnie jak Dorota i Aleksander pochodzę z serca Kociewia, gdzie jako młody chłopak rozwijałem swoje pasje związane z muzyką oraz sportem. Jako dziewiętnastolatek, dumnie reprezentujący nasz kraj, zostałem dwukrotnym wicemistrzem Europy w Arm Wrestlingu.

Moj zawodowy roller coster oraz zacięcie sportowca sprawiły, że idealnie odnalazłem się na swoim stanowisku.

W K7 PV, pełnie funkcje dyrektora operacyjnego, co czyni mnie odpowiedzialnym za najważniejsze procesy w firmie.

Dzięki pasji, która narodziła się podczas mojej przygody z OZE, codzienne obowiązki są dla mnie wyzwaniem i staram się wykonywać je z najwyższa starannością.

Odnawialne źródła energii, to przyszłość naszych potomków. Jako szczęśliwy ojciec 7 letniej córki, cieszę się, że mam możliwość aktywnie wpływać na rozwój tej branży w naszym kraju.

Największym motywatorem i dopingiem do ciągłego rozwoju K7, jesteście Wy! Nasi zadowoleni klienci!

Image
Dorota Moczyńska
Manager Sprzedaży
mail: dorota.moczynska@k7pv.pl

Cześć, mam na imię Dorota 🙂

Pochodzę z bardzo małej wioski gdzie od najmłodszych lat interesowały mnie bardziej “męskie” zawody. Może też dlatego, że zawsze chciałam zaimponować Tacie, który zawsze chciał mieć syna a doczekał się dwóch córek. 😀

Zawsze byłam dość odważną osobą, dzięki czemu po szkole licealnej wyprowadziłam się do Gdańska i zaczęłam tutaj szukać swojej ścieszki rozwoju. A było ich kilka..Jestem osobą bardzo kreatywną, która nie lubi monotonii, dzięki czemu zawsze szybko awansowałam i dążyłam do tego, aby móc uczestniczyć w rozwoju firmy i wdrażać również swoje pomysły.

Miałam tak w każdej swojej pracy, czy to w sklepie odzieżowym gdzie szybko awansowałam na stanowisko dekoratora działu męskiego jak i kierownika zmiany.

W K7 PV jestem od samego początku, dzięki czemu mogłam uczestniczyć w każdym etapie rozwoju firmy i miałam możliwość wdrażania również swoich pomysłów co nakręciło mnie jeszcze bardziej do pracy.

Zaczynałam jako Asystentka Dyrektora Sprzedaży a dzisiaj pełnię funkcję Managera Sprzedaży jak i Kierownika Biura z czego jestem bardzo dumna.

Moje doświadczenie zawodowe od 10 lat opiera się na opiece posprzedażowej i kontakcie z Klientem. Przez cztery lata byłam również instruktorką fitness gdzie dbałam o zdrowy styl życia swoich podopiecznych jak i budowałam dłuższe relacje co stało się to po krótkim czasie moją pasją, ktorą mogłam przenieść również do naszej firmy.

Sprzedaż sprzedażą ale ta radość naszych zadowolonych Klientów napędza mnie do pracy jeszcze bardziej i daje mi poczucie, że jestem w odpowiednim miejscu.

Image
Aleksander Zieliński
Dyrektor Sprzedaży
mail: aleksander.zielinski@k7pv.pl

Cześć. Mam na imię Aleksander. Pochodzę z małego miasta — Starogardu Gdańskiego.

Od dziecka lubiłem naukę, rozwój i współzawodnictwo. Skończyłem szkołę muzyczną oraz grałem w piłkę nożną. Udało mi się odnieść tam kilka sukcesów. W wolnej chwili spędzam czas z rodziną. Staram się też spotykać z przyjaciółmi, choć zawód Tata absorbuje większość wolnego czasu. Śledzę na bieżąco jak ludzkość rozwija się w dziedzinie ekologii i odnawialnych źródeł energii.

To ważna sprawa i od Nas zależy w jakim stanie pozostawimy Ziemię potomkom. Bardzo cieszę się z pracy w branży OZE. Uwielbiam pracować z ludźmi i mam nadzieję że klienci dostrzegają moją pasję.

Jeśli zależy Państwu na dobrej inwestycji i dołożeniu dzięki temu cegiełki do lepszego świata, zróbmy to wspólnie!