K7PV TEAM

K7PV to nie tylko firma, która zajmuje się sprzedażą instalacji fotowoltaicznych. Za tą nazwą kryje się o wiele więcej...

Nasza kadra dyrektorska to zbiór osób z kilku, a nawet kilkunastoletnim doświadczeniem w branży pv. Wielu z nas podczas swojej kariery zawodowej miało okazję współpracować z różnymi firmami. Dzięki wspólnej pasji, doświadczeniu oraz głębokiej analizie problemów, które napotkaliśmy kiedyś, stworzyliśmy system, który dziś, pozwala nam obsługiwać dziesiątki klientów dziennie, nie tracąc przy tym indywidualnego podejścia do każdego z nich.

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim kontakt z klientem. Od samego początku poczujesz się wyjątkowo. Nasze biuro obsługi klienta poinformuje cię o każdym etapie inwestycji oraz potwierdzi złożenie wszelkiej dokumentacji.

Będziemy z tobą od początku do końca, a nawet 12 lat dłużej…

Dzięki naszym innowacyjnym produktom dajemy naszym klientom aż 12 lat darmowej gwarancji serwisowej na całość naszej usługi. Pojawił się problem? Zadzwoń. Jeśli nie usuniemy usterki zdalnie, przyjedziemy.

Karol Piotrzkowski

Dyrektor Operacyjny

Dorota Moczyńska

Kierownik BOK

Nazywam się Dorota Moczyńska. W K7 PV jestem od samego początku.

Moje doświadczenie zawodowe od 10 lat opiera się na opiece posprzedażowej i kontakcie z Klientem.
Przez trzy lata byłam instruktorką fitness, gdzie dbałam o budowanie relacji i stało się to po krótkim czasie moją pasją, którą mogłam
przenieść również do naszej firmy. Na co dzień jestem Kierownikiem Biura Obsługi Klienta z czego czerpię ogromną radość.

Sprzedaż sprzedażą, ale ta radość naszych zadowolonych Klientów napędza mnie do pracy jeszcze bardziej i daje mi poczucie, że
jestem w odpowiednim miejscu.

Igor Wiszenko

Dyrektor Działu Realizacji

Aleksander Zieliński

Dyrektor Handlowy

Cześć. Mam na imię Aleksander. Pochodzę z małego miasta – Starogardu Gdańskiego.

Od dziecka lubiłem naukę, rozwój i współzawodnictwo. Skończyłem szkołę muzyczną oraz grałem w piłkę nożną. Udało mi się odnieść tam kilka sukcesów. W wolnej chwili spędzam czas z rodziną. Staram się też spotykać z przyjaciółmi, choć zawód Tata absorbuje większość wolnego czasu. Śledzę na bieżąco jak ludzkość rozwija się w dziedzinie ekologii i odnawialnych źródeł energii.

To ważna sprawa i od Nas zależy w jakim stanie pozostawimy Ziemię potomkom. Bardzo cieszę się z pracy w branży OZE. Uwielbiam pracować z ludźmi i mam nadzieję że klienci dostrzegają moją pasję. 

Jeśli zależy Państwu na dobrej inwestycji i dołożeniu dzięki temu cegiełki do lepszego świata, zróbmy to wspólnie! Pozdrawiam!

Kamil Leśniak

Główny Menadżer Zespołu Sprzedażowego
Mam na imię Kamil. Już od najmłodszych lat pasja jest moim motywem przewodnim i napędza mnie do codziennego doskonalenia się.
 
Mimo iż kieruje mną umysł ścisły, praca z ludźmi jest tym co daje mi potrzebną energię. Dlatego też każdego dnia dokładam wszelkich starań, aby młode zespoły sprzedażowe mogły z pełnym impetem wejść na swoją nową ścieżkę zawodową.
 
W swojej pracy jako najwyższy priorytet traktuję precyzję i jakość wykonania co gwarantuje ponadprzeciętne efekty.